» PRODUKTY o spoločnosti  kontakt

» All-Bottle 704™
Kontrolná jednotka umožňuje voľné nalievanie alkoholu v siedmich cenových skupinách, štyri veľkosti porcií a neobmedzené množstvo druhov alkoholu. Možnosť rozšírenia o pripojenie na el. pokladňu alebo tlačiareň.
viac informácií (PDF súbor, 0,81 MB) »
 
» All-Bottle 744™
Kontrolná jednotka umožňuje voľné nalievanie alkoholu v siedmich cenových skupinách, štyri veľkosti porcií, štyri cenové hladiny a neobmedzené množstvo druhov alkoholu. Možnosť rozšírenia o pripojenie na el. pokladňu alebo tlačiareň.
viac informácií (PDF súbor, 1,09 MB) »
 
» All-Bottle 1544™
Kontrolná jednotka umožňuje voľné nalievanie alkoholu v pätnástich cenových skupinách, štyri veľkosti porcií, štyri cenové hladiny a neobmedzené množstvo druhov alkoholu. Možnosť rozšírenia o pripojenie na el. pokladňu alebo tlačiareň, tlačenie pokročilých prehľadov predaja pomocou software Infinity™.
viac informácií (PDF súbor, 1,51 MB) »
 
» Infinity All-Bottle™
Kontrolná jednotka umožňuje voľné nalievanie alkoholu v siedmich cenových skupinách, tri veľkosti porcií, tri cenové hladiny a neobmedzené množstvo druhov alkoholu. Môže sa kombinovať s Laser™ systemom. Možnosť rozšírenia o pripojenie na el. pokladňu alebo tlačiareň, tlačenie pokročilých prehľadov predaja pomocou software Infinity™.
viac informácií (PDF súbor, 12,3 MB) »
 
» Infinity All-Bottle ID™
Kontrolná jednotka umožňuje voľné nalievanie 200 druhov, štyri veľkosti porcií, štyri cenové hladiny. Môže sa kombinovať s Laser™ systemom. Možnosť rozšírenia o pripojenie na el. pokladňu alebo tlačiareň, tlačenie pokročilých prehľadov predaja pomocou software Infinity™.
viac informácií (PDF súbor, 2,92 MB) »
 
» Draft Sentinel
Kontrolný systém umožňuje sledovať až 24 druhov čapovaného piva, vína, alebo iných čapovaných nápojov.
viac informácií (PDF súbor, 2,64 MB) »
 
» Tap 1™
Kontrolný systém ktorý presne meria a dávkuje pivo alebo víno. Možnosť rozšírenia o pripojenie na el. pokladňu alebo tlačiareň, tlačenie pokročilých prehľadov predaja pomocou software Infinity™.
viac informácií (PDF súbor, 2,45 MB) »
 
» Laser™
Diaľková kontrolná jednotka s pištolovým systémom dávkovania alkoholu a ostatných nápojov priamo zo vzdialeného skladu alkoholu a nápojov. V ponuke sú modely od 6, 12, 16, až po 32 druhov alkoholu v jednej pištoly. Ideálne pre night kluby, disco, športové štadiony, atd kde je rýchlosť nevyhnutná. Tiež na miešané nápoje ktoré obsahujú množstvo druhov alkoholu a ingrediencií. Koktaily skladajúce sa z množstva ingrediencií môžu byť predprogramované na naliatie z jedného dávkovača stisnutím jediného tlačidla. Možnosť rozšírenia o pripojenie na el. pokladňu alebo tlačiareň, tlačenie pokročilých prehľadov predaja pomocou software Infinity™.
viac informácií (PDF súbor, 2,58 MB) »
 
Zariadenia BERG používame v plnej spokojnosti aj v naších prvádzkach STEPS od otvorenia našej prvej prevádzky v roku 1995.